Mot til å se – evne til å handle
Quality Airport hotel Sola ved Stavangeri møte med barn i familier der foreldre har psykisk lidelse, rusmiddelavhengighet eller alvorlig somatisk sykdom
i møte med barn i familier der foreldre har psykisk lidelse, rusmiddelavhengighet eller alvorlig somatisk sykdom
Kartlegging og vurdering av ferdigheter i aktivitetsutførelse
Teori og praktisk utprøving
Unik sjanse for den som er rask: Vårt søsterforbund i Unio, Bibliotekarforbundet har noen ledige plasser på kurs i konflikthåndtering.
Kurset har som mål å gi deltakerne styrket kompetanse i forhold til sitt arbeid med å sette Ergoterapeutenes program og handlingsplaner ut i live.
Hvordan kan tillitsvalgte og medlemmer i Unio bidra til å redusere klimautslippene og sikre bærekraftig forbruk og produksjon? Hvilken kompetanse og kunnskap trenger profesjonene våre? Jobber vi tverrfaglig nok? Hvilke muligheter har vi til å påvirke lokalt, nasjonalt og internasjonalt?
Internasjonal fagkonferanse på Hamar.
Aktivitetskalkulatoren er en metode som gjør det mulig for pasienter med fatigue og/eller smerter å planlegge sin hverdag ut fra energinivå.
Regionstyret ønsker medlemmer velkommen til fagdag og årsmøte i Sandefjord.
Kvalitetsreformen "Leve hele livet"