bestefar-ungdom2963

Godkjente spesialister

Her finner du godkjente ergoterapispesialister. Godkjenningen gjelder for 7 år, etter dette må spesialistgodkjenning fornyes.

MedlemStillingSluttdatoE-post (Medlem) (Contact)
Åshild HoveSomatisk helse2025aashildhove@yahoo.com
Vivi BerntsenAllmennhelse2024purkijaria@hotmail.com
Unni TangenSomatisk helse2021unnitangen@ntebb.no
Unni MartinsenSomatisk helse2022uhemarti@online.no
Unni Elisabeth SteenSomatisk helse2027unni.steen@sunnaas.no
Unn SvarverudSomatisk helse2022unn.svarverud@sunnaas.no
Tyri Karoline AuklandSomatisk helse2027tyri.aukland@gmail.com
Truls JohansenSomatisk helse2025uxjrul@sunnaas.no
Trude KrogsvoldAllmennhelse2022tkg@lorenskog.kommune.no
Trine Lise HansenSomatisk helse2027trineliseh@hotmail.com
Trine BathenSomatisk helse2022trine.bathen@sunnaas.no
Trine A MagneSomatisk helse2027trine.a.magne@ntnu.no
Toril SmaabergPsykisk Helse2021toril.smaaberg@sykehuset-innlandet.no
Toril HennigSomatisk helse2027toril.hennig@mhh.no
Toril Beate RøssvollSomatisk helse2021toril.b.rossvoll@uit.no
Tore BonsaksenPsykisk Helse2022tore.bonsaksen@gmail.com
Tone VaksvikSomatisk helse2027tone.vaksvik@rikshospitalet.no
Tone RevheimSomatisk helse2024tonerev@gmail.com
Tone MjøenBarns helse2022tone.mjoen@siv.no
Tone Magna TorgersenPsykisk Helse2023tone.torgersen@sykehuset-innlandet.no
Tone Erika Longe GrønnerBarns helse2024toneelg@icloud.com
Tone AuthenAllmennhelse2027tone.authen@io.kommune.no
Tina TauleSomatisk helse2027tina@tomba.no
Tina KopsengSomatisk helse2027tina.kopseng@sunnaas.no
Therese GjerdeSomatisk helse2025thereseg@online.no
Terese AglenSomatisk helse2021tereseaglen@gmail.com
Synnøve SolbergSomatisk helse2023synnosol@online.no
Synnøve GlesnesSomatisk helse2026sglesnes@gmail.com
Susanne FølstadSomatisk helse2025susanne.folstad@sunnaas.no
Sonja AuneSomatisk helse2026Sonja.Aune@uus.no
Siri LysgårdSomatisk helse2027siri_hanne@hotmail.com
Siri JohnsPsykisk Helse2021UXsirj@ous-hf.no
Silvia Elisabeth HansbøSomatisk helse2027silhanse@ous-hf.no
Silje NødtvedtSomatisk helse2026s_noedtvedt@live.no
Silje Karin PedersenSomatisk helse2027skpeder@gmail.com
Sidsel NerheimArbeidshelse2027sidsel.nerheim@salutis.no
Sanna LangfeldtSomatisk helse2027sannalangfeldt@gmail.com
Sangeeta SharmaEldres Helse2027sash@haraldsplass.no
Rønnaug StensrudPsykisk Helse2021ergoroen@mail.com
Ruth Else Mehl EideSomatisk helse2024ruth.else.mehl@helse-bergen.no
Randi NossumSomatisk helse2026Randi.Nossum@stolav.no
Randi Iren RingsethEldres helse2022randi.ringseth@lds.no
Randi HoelBarns helse2022randi@blixhavn.no
Ragnhild Brun ØygardenSomatisk helse2026ragnhildoygarden@gmail.com
Pia JohnsenPsykisk Helse2023piajohnsen_78@hotmail.com
Olaug Lillehammer LaukelandSomatisk helse2025olaug.lillehammer.laukeland@helse-Bergen.no
Nina Stensby SøholSomatisk helse2021nina.stensby@gmail.com
Nina Rønneberg NielsenBarns Helse2026ninaronneberg.nielsen@bva.oslo.kommune.no
Nina MortensenBarns helse2023nina.mortensen@helse-nordtrondelag.no
Nina Merete Berg BolghaugEldres Helse2027nina.merete.berg.bolghaug@stolav.no
Nina LevinAllmennhelse2025nin-le@online.no
Nina BraathenBarns helse2022n-braat2@online.no
Monica NilsenSomatisk helse2024monica562@hotmail.com
Monica Helen Risvik BusethSomatisk helse2022Monica.R.Buseth@nav.no
Mildrid OfstadSomatisk helse2025mildridofstad@msn.com
Merethe SebergPsykisk Helse2022mseberg@hotmail.com
Merete Hermann-EriksenSomatisk helse2026merete.hermann@diakonsyk.no
Maya AslaksenPsykisk Helse2026maya.aslaksen@gmail.com
Marthe Kothe-NæssSomatisk helse2026m.kothenaess@gmail.com
Marit OselandSomatisk helse2027maritoseland@gmail.com
Marianne Larsen-LundSomatisk helse2027mdammyr@hotmail.com
Marianne FuruliPsykisk Helse2024marianne.furuli@stange.kommune.no
Maria HirkowSomatisk helse2027mariahirkow@gmail.com
Mari-Anne MyrbergetSomatisk helse2027mari-anne.myrberget@stolav.no
Mari KlokkerudSomatisk helse2020mklokkerud@gmail.com
Mari Hepo-ojaBarns helse2022mari.hepo-oja@uit.no
Margunn SognnæsBarns Helse2027margunn.sognnes@stolav.no
Margaret L SøvikSomatisk helse2024margaretsovik@hotmail.com
Malin MongsSomatisk helse2026mmo@ergoterapeutene.org
Liv-Unni GandrudbakkenArbeidshelse2024Liv.Gandrudbakken@salutis.no
Line Merete LibakPsykisk Helse2027line.merete.libak@sykehuset-innlandet.no
Line Digerud WaagsaasSomatisk helse2025ldboelerengen@gmail.com
Linda SørensenSomatisk helse2021linda.sorensen@sunnaas.no
Linda StigenAllmennhelse2027lindastigen@hotmail.com
Linda StigenSomatisk helse2023lindastigen@hotmail.com
Linda Johanne MartinsenBarns Helse2026ljm@ergoterapeutene.org
Lillian ÅldstedtBarns Helse2027lillian.aldstedt@ou.trondheim.kommune.no
Lene Meinskar HovdeSomatisk helse2027lene_hovde@yahoo.no
Lene Hunnicke JensenPsykisk Helse2021LeneHunnicke.Jensen@vestreviken.no
Lene Fogtmann JespersenSomatisk helse2026ljespe@ous-hf.no
Lene BobakkBarns Helse2027lenebobakk@yahoo.no
Leif Ståle NævestadSomatisk helse2027leif.staale@optimalergo.no
Laila VatnSomatisk helse2026laila.vatn@finnmarkssykehuset.no
Kristin Melby OlsenSomatisk helse2026kristinmelbyolsen@hotmail.com
Kristin HaugenArbeidshelse2026kha@ergoterapeutene.org
Kristin AurlienAllmennhelse2025kristin.aurlien@sunnaas.no
Kjersti HustoftBarns helse2024kjersti.hustoft@bodo.kommune.no
Kjersti HenriksenEldres helse2022Kjersti.Henriksen@haraldsplass.no
Katy BartschickSomatisk helse2025katy.bartschick@sunnaas.no
Kati Elina LanghaugBarns helse2025ke.lang@online.no
Karin Hoegh MatreSomatisk helse2025karinhoegh@yahoo.no
June RondestvedtSomatisk helse2026jro@ergoterapeutene.org
Jorunn EllingsenSomatisk helse2025jorunn.ellingsen@helse-bergen.no
Jan Tommy BjørdalSomatisk helse2026jtbjtb72@gmail.com
Irmelin Smith EideEldres helse2022irme@haraldsplass.no
Irma PinxsterhuisSomatisk helse2027pinxsterhuis@gmail.com
Ingunn MyraunetPsykisk Helse2024imyra@hotmail.com
Ingrid Randby BjørkøyBarns Helse2027ingrid.randby@gmail.com
Inger Lise MarkussenEldres helse2021ilmarkussen@gmail.com
Inger HellemSomatisk helse2026Inger.Hellem@vid.no
Inger Helen BolstadSomatisk helse2022ingbol@ous-hf.no
Inger EspelundPsykisk Helse2022inger.espelund@stolav.no
Inger Beate NordnesBarns Helse2027beate.nordnes@siv.no
Håvard EriksenSomatisk helse2027haavard90@hotmail.com
Hilde van BergeSomatisk helse2026hilde.vanberge@sunnaas.no
Hilde TrollsenAllmennhelse2027hilde@trollforeningen.no
Hilde Kristin SzaboPsykisk Helse2027hk.a.szabo@sykehuset-innlandet.no
Hilde FleitscherEldres Helse2027hilde.fleitscher@kristiansand.kommune.no
Helle Lund Kaad Lykke GregersenAllmennhelse2027helle@lykke-gregersen.dk
Helene JohansenEldres Helse2027Helene.Johansen@ihelse.net
Helene JohansenEldres helse2021Helene.Johansen@ihelse.net
Heidi Sørli MyhreBarns Helse2027heisoerl@online.no
Heidi JohansenAllmennhelse2026heidi.johansen@sunnaas.no
Heidi Elisabeth FløttenBarns helse2025hef@ergoterapeutene.org
Hege RagnhildsløkkenEldres helse2025hra@ergoterapeutene.org
Hege Kleiven RynningSomatisk helse2027hegeklry@gmail.com
Hanne Kristin TuntlandEldres helse2021htu@hvl.no
Guro BekkenPsykisk Helse2023gurob_86@hotmail.com
Guri EinbuAllmennhelse2027guri.einbu@ntnu.no
Gunnbjørg Karin AuneSomatisk helse2025gunnbjorg.aune@sunnaas.no
Gunhild MoenSomatisk helse2026gunhild.moen@sunnaas.no
Gunhild GrueSomatisk helse2022gunhild.grue@stolav.no
Gro KreftingPsykisk Helse2027gro.krefting@gmail.com
Grete MorbergSomatisk helse2026grete.morberg@helgelandssykehuset.no
Gitte RavnPsykisk Helse2027gitteravn@live.no
Eva Anette Gryttingslien ThorsenSomatisk helse2027evagryt@yahoo.no
Espen ValleSomatisk helse2026espen.valle@helse-bergen.no
Else JensenSomatisk helse2025else.kristin.jensen@unn.no
Ellisiv MehammerSomatisk helse2027ellisivmehammer@gmail.com
Ellen PihlEldres helse2021leikri46@gmail.com
Elizabeth SolhjemEldres Helse2026Elizabeth.Solhjem@vestreviken.no
ELISABETH STRANDSomatisk helse2022estr@lds.no
Elin SvendsenAllmennhelse2022elin.svendsen@nav.no
Elin Andresen LeistadSomatisk helse2025eandresen@hotmail.com
Eli NordvikFolkehelse2022eli.nordvik@nav.no
Eli LangørgenSomatisk helse2022eli.langorgen@ntnu.no
Eli Færevaag JacobsenSomatisk helse2027eli.ferevaag.jacobsen@helse-bergen.no
Cilie ÅsbergSomatisk helse2027cilie.asberg@sunnaas.no
Cecilia CeloPsykisk Helse2024cecilia.celo@oslo-universitetssykehus.no
Carina RyssdalPsykisk Helse2021carina.ryssdal@unn.no
Carina Paulsen RosalesSomatisk helse2026carinaros@hotmail.com
Camilla NadheimSomatisk helse2027camilla.nadheim@gmail.com
Camilla AksdalSomatisk helse2026camilla_aksdal@hotmail.com
Brynhild Krog EriksenSomatisk helse2027Brynhild.k.eriksen@gmail.com
Bodil Karin RomsaasAllmennhelse2021bodil.romsaas@sf-nett.no
Bjørg ReneSomatisk helse2026brene1@bkkfiber.no
Birgitte Hasse KirkegaardArbeidshelse2022birgittekirkegaard@hotmail.com
Berit Widerøe NjølstadSomatisk helse2021berit_wideroe.njolstad@getmail.no
Berit VehusheiaSomatisk helse2022beritve@gmail.com
Bente-Iren NylandBarns helse2025bentenyland@gmail.com
Benedicte BjordalSomatisk helse2025benedictebjordal@yahoo.no
Aud Kristin RønningenSomatisk helse2022aud.ronningen@revmatismesykehuset.no
Anniken BogstrandSomatisk helse2024annikenbogstrand@hotmail.com
Annelie Schedin LeiulfsrudSomatisk helse2022anneleiulf@yahoo.no
Anne-Marthe SandersSomatisk helse2027a_marthe@hotmail.com
Anne-Lene Sand-SvartrudSomatisk helse2025anne-lene.svartrud@diakonsyk.no
Anne-Karin VikSomatisk helse2026anne-karin.vik@ous-hf.no
Anne- LinnestadSomatisk helse2027anne.linnestad@sunnaas.no
Anne Helen JacobsenSomatisk helse2027Anne.Helen.Jacobsen@hvl.no
Anne Bough WinsnesSomatisk helse2027anne.bough.winsnes@trondheim.kommune.no
Annbjørg MorlandSomatisk helse2026annbjorgsmorland@hotmail.com
Ann-Kristin Gunnes ElvrumBarns helse2022ann-kristin.elvrum@ntnu.no
Ann-Hege Dalseng AndersenPsykisk Helse2027annhege@live.no
Ann-Elin JohansenEldres helse2025annelinjo@gmail.com
Anita WangPsykisk Helse2025anita.wang@ous-hf.no
Anita EngesetArbeidshelse2024anita.engeset@ergoterapeutene.org
Anette WestbergSomatisk helse2027anette.westberg87@gmail.com
Christina Mol SlettenesSomatisk helse2027christina_mol@yahoo.no