KantineP6010260

Arbeidsplassvurderere

Arbeidsplassvurdering gir grunnlag for tiltak som gjør at arbeidstaker mestrer arbeidet sitt, den skal hindre sykefravær eller også gi forslag om alternativt annet arbeid. På denne siden finner du en liste over ergoterapeuter som er godkjente for å utføre arbeidsplassvurdering som en del av ekspertbistand.

Les mer om ergoterapeuters ekspertbistand.

 

Navn e-postTelefonFylke
Hilde Jorunn Moenhilde@paajobb.no90177079Viken
Cecilie Ringdalc_ringdal@hotmail.com41122740Viken
Lone Storgaardpost@storgaard.no95156718Viken
Vidar Magne Henningsenvidarmagne@gmail.com99638518Viken
Anne Skaalerudanne@atergo.no92408033Viken
Tove Ellen Aagesenaagesen@online.no 90554888Viken
Julie Vea Arnesenergoterapeutarnesen@hotmail.com90994697Viken
Kamilla Lemb Herbjørnsenkamilla_lh@hotmail.com92495217Viken
Liv Gunn Bekkenesergoterapitjenester@hotmail.com47605080Viken
Heidi Grimnesheidi@grimnes.nu92226808Viken
Kim Schultz-Haudt Lidergolid@live.no92428919Viken
Merete Sørbotten Engjommersoer@gmail.com95250526Viken
Elen Bumse Stenebumse1@casa.as41618554Viken
Bjørg Irene Halvorsenirhalvo@gmail.com90632294Viken
Marianne Gerstrup Olsongerstrup@online.no41579686Viken
Lars-Åke Olssonlaro@fredrikstad.kommune.no92806607Viken
Irene Henriksenirene72@hotmail.com91868128Viken
Silje Engstads_engstad@hotmail.com47635377Oslo
Anne Mette Grandaunetannemette4444@gmail.com92440351Oslo
Gro Svensen Kreftinggro.krefting@bedringensvei.com90682881Oslo
Elisabeth GeddeElisabeth.Gedde@oppfrisk.no  48951195Oslo
Tone Kristin Lietone_k_lie@hotmail.com93036057Oslo
Gunn Martha Londalenmarthalondalen@hotmail.com93622694Oslo
Benthe Nilsenbenthenilsen@gmail.com41326600Oslo
Leif Ståle Nævestadleif.staale@optimalergo.no97604048Oslo
Maria Tuen Lindqvistmariatuenlindqvist@gmail.com47657724Oslo
Kristin Holbykholby475@gmail.com99526493Oslo
Eva Anette G. Thorsenevagryt@yahoo.no90573928Innlandet
Agnethe Fløtlienagnethe.flotlien@gjovik.kommune.no99587598Innlandet
Elisabeth Hasselknippeelisabeth.hasselknippe@revmatismesykehuset.no91839944Innlandet
Per Rune Regstadper-rune.regstad@oyer.kommune.no93482612Innlandet
Laila Vatnlailavatn@hotmail.com99641714Innlandet
Astrid Børsting Anderssonasborand@gmail.com91160086Innlandet
Karen Wenche Flugstadkaren.wenche@flugstad.no90978480Innlandet
Kristin HaugenKristin@hernesinstitutt.no93065077Innlandet
Liv-Unni GandrudbakkenL.Gandrudbakken@hms-ost.no95863873Innlandet
Barbara Kollerbarbara.koller@trysil.kommune.no41267769Innlandet
Åse Birgit Bergeaaseee85@hotmail.com41448457Innlandet
Hege Jenny Lerumhegejenny@hotmail.com95234585Innlandet
Tone Marie Trondaltmt@aa-miljo.no98033546Agder
Lene Midtstøllenemidtstol@gmail.com99004034Agder
Ragnhild Golimo Gaarergolimo@hotmail.com90771017Agder
Inger-Marie Rokstadinger.marie.rokstad@sirdal.kommune.no41457590Agder
Beate Hauge Tveitenegitveit@online.noAgder
Susanne Andersensusanne.andersen@live.no97096547Agder
Stine Mariann Garstad Husabøstinemgarstad@hotmail.comTelemark og Vestfold
Linn Therese Jacobsenlinnth88@gmail.com98420531Telemark og Vestfold
Iver Solheimiversolheim@hotmail.com92828369Telemark og Vestfold
Vanja Rosèn Wettergreenvanja.wettergreen@sandefjord.kommune.no93691288Telemark og Vestfold
Margunn Elin Gjervik Dyrøydyroy27@hotmail.com92048202Vestland
Anne Sidsel Hoelanne-sidsel.hoel@osteroy.kommune.no48146739Vestland
Zahra Alaa Jaboorisaraalaa_6@hotmail.com98466970Vestland
Gunnhild Namtveitgnamtveit@hotmail.com98077819Vestland
Trond Ottesensotrapost@gmail.com92285730Vestland
Kristine Sennesetksenneseth@hotmail.com97033947Vestland
Sunniva Øsethsunniva38@hotmail.com97680548Vestland
Synnøve Nilsen ÅdnanesVestland
Frøydis Hagafroydis.haga@vik.kommune.no48110399Vestland
Turid Kalsnesturid.kalsnes@helse-forde.no92227893Vestland
Anita Norstrandlitenita@online.no48229528Vestland
Hilde K Vadheimhildekv@hotmail.com97710924Vestland
Marta Småbrekke Thomsonmartas.fot@gmail.com46838949Vestland
Inge Hermann Fossinge-herman.foss@svorka.net97978212Møre og Romsdal
Maria Homleidmariahomleid@hotmail.com94116706Møre og Romsdal
Lena Husebylenape2@online.no92084016Møre og Romsdal
Astrid Karlsnesastridbenedicte@gmail.com99690828Møre og Romsdal
Birgitte Ulstein Kvangarsnesulsteinb@online.no48217117Møre og Romsdal
Cecilie Myklebustcmyklebust@hotmail.com99597190Møre og Romsdal
Tina Karin HoltenTina.holten@gmail.com93440838Møre og Romsdal
Monica Røyseth Alnesmonaln@giske.kommune.no 41702361Møre og Romsdal
Marta Litangen Kanagarajahmlitangen@hotmail.com97131056Rogaland
Tonje Våge Alvestadtonje.vaage.alvestad@stavanger.kommune.no41140109Rogaland
Tone Meling Lauvviktone.m.lauvvik@lyse.net98681369Rogaland
Grethe Lindgrethe.lind@eigersund.kommune.noRogaland
Sekine Skeieskeiesekine@hotmail.com97407115Rogaland
Sissel Hamran Skjævelandsisselhs@gmail.com98805400Rogaland
Hilde Throndsen Vestvikhildevestvik@hotmail.com48023282Rogaland
Heidi Kallevik Feedhkfeed@gmail.com90943836Rogaland
Anne Følstadanne.folstad@helse-nordtrondelag.no41424673Trøndelag
Marie Pauline Nilsen Holtanmarie.holtan@nav.no93248940Trøndelag
Ragnhild Røenragnhildroen@hotmail.com99010064Trøndelag
Rune Trætli Storvikrtstorvik@gmail.com93471694Trøndelag
Anne Christin Auneanne.chr.aune@gmail.com47300669Trøndelag
Marita Bjørlykhaugmarita_brattaas_b@hotmail.com95824712Trøndelag
Jan Erik Byrknesjan.erik.byrknes@stavanger.kommune.no91773456Trøndelag
Jim Cato Pedersen Jensen93253112Trøndelag
Anita M Haarberg Sørensenanita.sorensen@yahoo.com97042328Trøndelag
Monica K Fredagsvik Torvemonica.torve@hotmail.com95280066Trøndelag
Lisa DerksenLiderks1@hotmail.com48217927Nordland
Grete M Brandsæthergretebrand@hotmail.com97112121Nordland
Inger Synnøve Kjossynnove.kjos@helgelandssykehuset.no99553226Nordland
Sissel Eide Knutsensissel_eide2@hotmail.com97594718Nordland
Hilde Bergtunhilde@friskinord.no91819027Troms og Finnmark
Janne Wikjannewik5@gmail.com92461310Troms og Finnmark
John Vegard Seim Soinipost@tanafysikalske.no41456155Troms og Finnmark
Kate Anita Johannessenkate.anita.johannessen@hotmail.no90715242Troms og Finnmark
Kari Wergeland Teigmokari@teigmo.no90695059Troms og Finnmark
Lisbeth Helen Jordbrulisbeth.jordbru@svbht.no90557678Troms og Finnmark
Marielle S. L. HårstadMarielle.lillemo@hotmail.com92685304Troms og Finnmark
Ann-Bjørg Fyhnabafyhn@online.no95214499Troms og Finnmark
Cathrine Normann JohansenCathrine.johansen@tromso.kommune.no91735817Troms og Finnmark
Anne Vestermo Nesjeanne.vestermo.nesje@salangen.kommune.no97463486Troms og Finnmark
Renate Møller-Olsennatemoller@hotmail.com41491514Troms og Finnmark