Redaksjonskomiteen

Redaksjonskomiteen skal arbeide i henhold til tidsskriftets formålsparagraf, og for at forbundets fagblad gjenspeiler de politiske prioriteringene i forbundets politiske programmer.

Disse ble valgt på landsmøtet i Trondheim i november 2017.

Cathrine Hagby Leder cathrine.hagby@nav.no 92092377
Anne Stine  Dolva Medlem anne-stine.dolva@hil.no 40 40 87 78
Sissel Horghagen Medlem sissel.horghagen@ntnu.no 48268513
Merethe Seberg Medlem mseberg@hotmail.com 90583096
Alf Inge Solbakken Medlem alfsolba@gmail.com 95708240
Unni Sveen Medlem unni.sveen@ous-hf.no 91884768
Cathrine Arntzen Vara Cathrine.Arntzen@uit.no